Saltar apartados

Contacte còpia

 

Oficina de Gestió de Projectes InternacionalsTorre de Control

Carretera Sant Vicent del Raspeig s/n
Torre de Control. (Localització Edifici 27)
03690 Sant Vicent del Raspeig, Alacant
  • Tfnos: 965 90 3801 - 965 90 3802
  • Fax: 965 90 3803

e-mail: ogpi@ua.es

 

DIRECCION    
Roberto Escarré Urueña r.escarre@ua.es ext. 9703
EQUIP    
Ester Boldrini eboldrini@ua.es ext. 3701
Carolina Madeleine Herrero carolina.madeleine@ua.es ext. 3701
Inmaculada Concepción Caturla Palao icaturla@ua.es ext. 2198
Rossana Pinna rpinna@ua.es ext. 2198
Francisco José Gallego Dolon fgallego@ua.es ext. 9755
 Noelia López del Castillo noelia.lopez@ua.es  ext. 3193
 Cristina Beans c.beans@ua.es  ext. 9370
 Carolina Tur Tabasco Carolina.tur@ua.es  ext. 9718
 Eva Sánchez Blasco esanb@ua.es  ext. 9718

 

 

Oficina de Gestió de Projectes Internacionals OGPI


Universitat d'Alacant
Carretera de Sant Vicent del Raspeig s/n
03690 Sant Vicent del Raspeig
Alacant (Spain)

Tel: (+34) 96 590 3801/3802/1288

Fax: (+34) 96 590 3803

Des de 2002 recolzant als investigadors de la UA en la captació i gestió fons europeus per a la investigació

Per a més informació: informacio@ua.es, i per a temes relacionats amb aquest servidor web: webmaster@ua.es

Carretera de Sant Vicent del Raspeig, s/n - 03690 Sant Vicent del Raspeig - Alacant - Tel.: 96 590 3400 - Fax: 96 590 3464